Detektyw - Poszukiwanie zaginionych osób

Detektyw - Poszukiwanie osób

 

Zniknęła bliska dla Ciebie osoba?

1. Porwania własnego dziecka czyli tzw. porwania rodzicielskie w większości przypadków ma miejsce wówczas, gdy jeden z rodziców zostanie pozbawiony praw rodzicielskich i nie chce się z danym faktem pogodzić. Dla dobra dziecka liczy się czas od zaistniałego incydentu, gdyż dziecko może zostać wywiezione po za granice i wówczas nasze działania są utrudnione. WAŻNE: Jeżeli rodzić jest obcokrajowcem, może on założyć sprawę w Sądzie w swoim Państwie i z przykrością musimy stwierdzić, iż takie sprawy są rozpatrywane na korzyść rodzica przy którym jest dziecko. Procedura przywrócenia władzy rodzicielskiej poprzedniemu rodzicowi jest jak "walka z wiatrakami". Jeśli masz problem z porwaniem rodzicielskim zwróć się o pomoc do detektywa.

2. Zaginięcia osób -  Detektyw podejmie kompleksowe działania, aby ustalić los zaginionej osoby, a także miejsce jej pobytu.

3. Poszukiwanie krewnych, rodziny, dłużników itp.

Prywatny detektyw - poszukiwanie zaginionych osób:

Telefon czynny w godzinach od 9:00 do 17:00 w dni robocze

+570 10 20 20

 

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Please type your full name.

Invalid email address.

Invalid email address.


Nie trać czasu!

Każda chwila jest ważna w przypadku poszukiwania zaginionych osób. Sprawa może być banalna albo poważna - nie bagatelizuj problemów, bo bliski może być w niebezpieczeństwie. Skontaktuj się z nami, pomożemy!